RN73H2ETTD5621F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5621F25
JLCPCB Part #
C4105107
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.62kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS