RN73H2ETTD5621C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5621C25
JLCPCB Part #
C4285370
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.62kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS