RN73H2ETTD5620D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD5620D50
JLCPCB Part #
C4238172
Description
-55℃~+155℃ 250mW 562Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS