RN73H2ETTD5603C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD5603C50
JLCPCB Part #
C4214807
Description
-55℃~+155℃ 250mW 560kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS