RN73H2ETTD5603B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5603B25
JLCPCB Part #
C4157743
Description
-55℃~+155℃ 250mW 560kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS