RN73H2ETTD5601C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5601C25
JLCPCB Part #
C4058917
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.6kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS