RN73H2ETTD5601B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5601B25
JLCPCB Part #
C4074827
Description
250mW 5.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS