RN73H2ETTD5600B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD5600B50
JLCPCB Part #
C4306729
Description
-55℃~+155℃ 250mW 560Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS