RN73H2ETTD55R6C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD55R6C50
JLCPCB Part #
C4165468
Description
-55℃~+155℃ 250mW 55.6Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS