RN73H2ETTD5493C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5493C25
JLCPCB Part #
C4206474
Description
-55℃~+155℃ 250mW 549kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS