RN73H2ETTD5490C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5490C25
JLCPCB Part #
C4119960
Description
-55℃~+155℃ 250mW 549Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS