RN73H2ETTD5423F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD5423F100
JLCPCB Part #
C3977933
Description
250mW 542kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS