RN73H2ETTD5420C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5420C25
JLCPCB Part #
C4137439
Description
-55℃~+155℃ 250mW 542Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS