RN73H2ETTD53R6F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD53R6F25
JLCPCB Part #
C4282782
Description
-55℃~+155℃ 250mW 53.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS