RN73H2ETTD53R6C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD53R6C50
JLCPCB Part #
C4338500
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 53.6Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS