RN73H2ETTD53R6C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD53R6C25
JLCPCB Part #
C4024575
Description
-55℃~+155℃ 250mW 53.6Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS