RN73H2ETTD5362F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5362F25
JLCPCB Part #
C4199288
Description
-55℃~+155℃ 250mW 53.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS