RN73H2ETTD5361F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD5361F50
JLCPCB Part #
C3941016
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.36kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS