RN73H2ETTD5360C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5360C25
JLCPCB Part #
C4077420
Description
250mW 536Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS