RN73H2ETTD5360C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD5360C10
JLCPCB Part #
C4319171
Description
250mW 536Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS