RN73H2ETTD5303F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5303F25
JLCPCB Part #
C4342126
Description
250mW 530kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS