RN73H2ETTD5300F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5300F25
JLCPCB Part #
C4243285
Description
-55℃~+155℃ 250mW 530Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS