RN73H2ETTD5300F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD5300F100
JLCPCB Part #
C4064674
Description
-55℃~+155℃ 250mW 530Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS