RN73H2ETTD5232A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD5232A10
JLCPCB Part #
C3914721
Description
-55℃~+155℃ 250mW 52.3kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS