RN73H2ETTD5231F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5231F25
JLCPCB Part #
C3965649
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.23kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS