RN73H2ETTD5231B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD5231B50
JLCPCB Part #
C4341278
Description
250mW 5.23kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS