RN73H2ETTD5230F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD5230F100
JLCPCB Part #
C4067366
Description
-55℃~+155℃ 250mW 523Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS