RN73H2ETTD5230D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD5230D10
JLCPCB Part #
C4353364
Description
-55℃~+155℃ 250mW 523Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS