RN73H2ETTD5230A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD5230A25
JLCPCB Part #
C4059933
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 523Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS