RN73H2ETTD51R7F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD51R7F25
JLCPCB Part #
C4201536
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS