RN73H2ETTD51R7D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD51R7D100
JLCPCB Part #
C4041619
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.7Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS