RN73H2ETTD51R7B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD51R7B50
JLCPCB Part #
C4228062
Description
250mW 51.7Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS