RN73H2ETTD51R1F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD51R1F25
JLCPCB Part #
C4218038
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS