RN73H2ETTD5172F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD5172F100
JLCPCB Part #
C3970908
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS