RN73H2ETTD5171B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD5171B10
JLCPCB Part #
C4213167
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.17kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS