RN73H2ETTD5170F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD5170F10
JLCPCB Part #
C4113147
Description
-55℃~+155℃ 250mW 517Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS