RN73H2ETTD5170B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD5170B10
JLCPCB Part #
C3926360
Description
250mW 517Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS