RN73H2ETTD5102B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5102B25
JLCPCB Part #
C4112917
Description
250mW 51kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS