RN73H2ETTD5101F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5101F25
JLCPCB Part #
C3984155
Description
250mW 5.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS