RN73H2ETTD5101F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD5101F100
JLCPCB Part #
C4191094
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS