RN73H2ETTD5100C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD5100C50
JLCPCB Part #
C4245015
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS