RN73H2ETTD5100B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5100B25
JLCPCB Part #
C4139759
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS