RN73H2ETTD50R5F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD50R5F25
JLCPCB Part #
C3987655
Description
250mW 50.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS