RN73H2ETTD50R5B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD50R5B25
JLCPCB Part #
C4284085
Description
250mW 50.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS