RN73H2ETTD5052F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5052F25
JLCPCB Part #
C4212735
Description
-55℃~+155℃ 250mW 50.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS