RN73H2ETTD5052B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5052B25
JLCPCB Part #
C4263556
Description
-55℃~+155℃ 250mW 50.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS