RN73H2ETTD5051D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD5051D10
JLCPCB Part #
C4232218
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.05kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS