RN73H2ETTD5051B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD5051B50
JLCPCB Part #
C3932732
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.05kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS