RN73H2ETTD5050C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD5050C50
JLCPCB Part #
C4226216
Description
250mW 505Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS