RN73H2ETTD5050B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5050B25
JLCPCB Part #
C4059307
Description
250mW 505Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS